Середа, 15 листопада 2017 Переглядів: 613

Виховання моральних почуттів у старших дошкільників


мітки: дошкільна освіта

Виховання моральних почуттів у старших дошкільників

Рекомендовані новини


         «У наших руках — найбільша з цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь в глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого», - саме ці слова В.О.Сухомлинського стали девізом міського семінару-практикуму вихователів старших груп, який відбувся 15 листопада 2017 року на базі закладу дошкільної освіти № 3 «Козачок» з теми: «Виховання моральних почуттів у старших дошкільників за творами В.О. Сухомлинського».

      Під час практичної частини учасники мали змогу переглянути 2 заняття. Інтегроване заняття з розділу «Мовлення дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у світі культури» на тему «Казка мудрого колосочка» за твором В. О. Сухомлинського «Берізка і колосок» представила вихователь Могилат Оксана Олександрівна, спеціаліст ІІ категорії; заняття з розділу «Мовлення дитини» на тему: «Зустріч з казкою» за твором В. О.Сухомлинського «Як покарали зайця» показала вихователь Федчук Оксана Миколаївна.

    Виступ «Проведення занять зі старшими дошкільниками з елементами театралізації і творчих завдань за творами В.О.Сухомлинського» підготувала керівник міського семінару-практикуму Процик Світлана Олександрівна, вихователь ЗДО № 1 «Сонячний», «вихователь-методист». Про етичні уявлення та розвиток моральних почуттів у дітей дошкільного віку розповіла Опеньок Л.К., заступник начальника з дошкільної освіти. На завершення семінару всі учасники отримали рекомендації.

 

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019