Вівторок, 21 лютого 2017 Переглядів: 1004

ЗАСІДАННЯ «КЛУБУ МОЛОДОГО ВИХОВАТЕЛЯ»


мітки: дошкільна освіта

ЗАСІДАННЯ «КЛУБУ МОЛОДОГО ВИХОВАТЕЛЯ»

Рекомендовані новини

21 лютого 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Сонячний» відбулося міське засідання «Клубу молодого вихователя». Тема чергового засідання «Інтегрований підхід до організації освітнього процесу з дітьми молодшого дошкільного віку».

На засіданні були присутні молоді педагоги дошкільних закладів міста. Розпочала заняття методист міського методичного кабінету Опеньок Людмила, яка висвітлила питання: «Організація життєдіяльності дітей на засадах інтеграції» та «Планування як основа ефективності освітнього процесу». Структуру інтегрованого заняття розкрила вихователь ДНЗ № 1 «Сонячний» Зелінська Світлана, а вихователь-методист закладу Ковальчук Ірина поділилася із слухачами досвідом роботи закладу з теми: «Рідне місто любимо та вивчаємо».

Під час практичної частини присутні переглянули інтегроване заняття в молодшій групі «Рідне місто я люблю» з розділу «Чарівні фарби і талановиті пальчики», «Дитина у довкіллі» - вихователь Позднякова О.В. та інтегрованого заняття в молодшій групі «Біле диво - сніг» з розділу «Мова рідна, слово рідне», «Віконечко у природу», програми виховання і навчання для дітей від 2 до 7 років «Дитина» - вихователь Кербут І.М.

Під час обговорення усі висловили свою думку та побажання, спільно виробили рекомендації.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019