Четвер, 16 березня 2017 Переглядів: 928

Засідання міської творчої групи "Інтелект України"

Засідання міської творчої групи

Рекомендовані новини


15 березня 2017 року на базі Бучанського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеня - ДНЗ «Берізка»» відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» з теми: «Використання інноваційних педагогічних технологій навчання як засобу формування творчої активності учнів в процесі реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України»».
Керівник творчої групи Стужук Ірина Анатоліївна розкрила особливості навчання обдарованих дітей. Вона зазначила, що обдарованість варто розглядати як загальну психологічну передумову творчого розвитку та становлення творчої особистості, і як складне психічне утворення, у якому тісно переплетені пізнавальна, емоційна, вольова, мотиваційна, психофізіологічна та інші сфери психіки людини. Прояви обдарованості характеризуються індивідуальністю, що проявляється у виключно своєрідному поєднанні різноманітних сфер психіки обдарованої особистості.
На інтерактивно-практичному модулі учасники мали можливість побувати на уроці української мови з теми: «Особові займенники. Особливості відмінювання займенників» у 3-А класі (вчитель початкових класів Байбарак Надія Миколаївна), де учні не просто виконували завдання, а вчилися мислити та застосовувати на практиці набуті знання, перевіряли свій рівень знань за тест-контролем.
Учасники творчої групи мали можливість переглянути відеоурок літературного читання з теми: «Казки Шарля Перро: «Червона Шапочка», «Кіт у чоботях»» у 2-А класі (вчитель початкових класів Крикун Світлана Володимирівна). Під час уроку учні давали повні відповіді на запитання, виразно читали, складали речення, зв’язно висловлювали свої думки. Висока щільність уроку, вдале та достатнє унаочнення допомагають педагогу активізувати пізнавальну діяльність учнів, виховують інтерес до навчання, читання народних казок, любов до рідного слова.
Під час проведення круглого столу всі учасники творчої групи ділилися своїми враженнями, зазначали проблеми та шляхи їх вирішення.
Учасники творчої групи ще раз переконались в тому, що формування творчих і пізнавальних здібностей молодших школярів розвиваються у процесі наполегливої, систематичної діяльності вчителя і учнів, а це робота не одного дня, а щоденної праці всіх учасників навчально-виховного процесу.
Дискутуючи, усі дійшли висновку, що навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» – пріоритет суспільства і системи освіти.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019