Змагання з волейболу серед дівчат 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів

П'ятниця, 19 лютого 2016 Переглядів: 804

Рекомендовані новини

У п'ятницю, 19 лютого у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-IIIст. № 3 відбулися фінальні ігри вже традиційних в зимову пору року міських змагань з волейболу серед дівчат 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Але цьогоріч змагання передували V (зональним, обласним) Спортивним іграм школярів України з волейболу серед дівчат, які вже в цю суботу відбудуться в сусідньому Ірпені, і тому повинні були стати добрим тренуванням для юних волейболісток, кращі з яких сформують збірну команду нашого міста саме для виступу в даному виді змагань.

До фінальних ігор потрапили команди, які днем раніше у своїх зональних групах виборювали перші та другі місця. У першій зоні, яка проходила у ЗОШ I-IIIст. № 4 – це «господарі» та команда Бучанської Української гімназії. У другій зоні, яка проходила у ЗОШ I-IIIст. № 3 – команда Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов та команда «господарів», які також посіли відповідно перші та другі місця. Переможці груп у головному фіналі змагались за I місце, команди, які посіли другі місця – відповідно за третє та четверте місце.

У фінальній грі команда Бучанської ЗОШ I-IIIст. № 4 тільки у першій партії зуміла чинити гідний опір команді Бучанської СЗОШ I-III ст. №5, поступившись рахунком тільки в кінці партії. В другій партії команда спеціалізованої школи досить впевнено довела рахунок до остаточної перемоги. У грі за третє місце команда Бучанської ЗОШ I-IIIст. № 3 впевнено перемогла Бучанську Українську гімназію.

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами, а переможець - перехідним кубком. Кращем гравцем турніру організаторами визнано ученицю 7 класу Бучанської СЗОШ Ш I-IIIст. №5 Приходько Олесю.

Отож, бажаємо всім переможцям, призерам та учасникам змагань бажаємо хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог у наступних іграх.

Примітка. Фотозвіт про проведення змагань можна переглянути у розділі «Фотогалерея» та скачати у розділі «Методкабінет. Фізична культура. Захист Вітчизни».